1. انتخاب عاقلانه

جهت اطمینان از انتخاب، شرکت شهرک، نماینده انحصاری برندهای برتر صنعت تاسیسات در اروپا همواره بهترین راهکار را به شما ارائه می دهد. با توجه به رشد مداوم در چهار دهه گذشته و همچنین پتانسیل های موجود در این شرکت در منطقه خاورمیانه و در راستای مصوبه هیئت دولت محترم و کسب پروانه بهره برداری، شرکای خارجی شرکت شهرک همواره در حال افزایش سرمایه گذاری و گسترش تولید مستقل در ایران بوده و تاسیس شرکت های مشارکتی تحت نظارت دفاتر اصلی در ایتالیا و آلمان را در دستور کار قرار داده اند. بر این اساس جهت فعالیت های رسمی، فارغ از هرگونه مسایل بین المللی (تحریم)، شرکت شهرک اطمینان می دهد که کلیه نیازها و خدمات مشتریان را در هر شرایطی ارائه خواهد داد.

 

  1. مشاوره علمی

هدف این شرکت ارائه ی راه حل هایی کارآمد با کمترین هزینه، بالاترین راندمان و مطابق با نیاز واقعی پروژه می باشد. با تکیه بر سابقه طراحی، تجهیز و اجرا در کلیه بخش های صنعتی و عمرانی، برای چندمین سال متوالی مفتخریم که نه تنها هزینه های پروژه های ساختمانی و مصرف انرژی را کاهش داده ایم، بلکه ثابت کرده ایم در پروژه های عظیم مانند وزارت نیرو و توانیر توانسته ایم میزان قابل توجهی از انرژی را صرفه جویی نماییم و با پایین ترین میزان آلودگی (کمتر از ۱/۰ کربن مونواکسید) حتی در نیروگاه های بزرگ کشور، راهکارهای دوستدار محیط زیست را ارائه دهیم.

 

  1. پشتیبانی فوری ۷/۲۴

برای اطمینان از رضایت مشتری، تکنسین های ما همواره در دسترس بوده و در صورت لزوم در هر روزی از هفته و سال به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به پروژه شما خواهند بود. شرکت شهرک توانسته به وسیله شبکه گسترده خود با بیش از صد مرکز فروش و خدمات در کشور و راه اندازی مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در دفاتر مرکزی خود درجه بالایی از سرویس دهی به تمامی مشتریان خود ارائه دهد.

 

  1. تا صد در صد تهاتر

برای رسیدن به یکی از قوی ترین کارنامه ها در صنعت، شرکت شهرک قادر است در برخی از پروژه های خاص، مشارکت و سرمایه گذاری وسیعی داشته باشد. به لطف پشتوانه مالی شرکت و شرکای وفادرش، اکثر محصولات درخواستی بخش های مختلف تاسیساتی در ظرفیت های مختلف در انبارهای شرکت موجود می باشند تا بتواند در برخی از پروژه های منتخب به عنوان شریک همکاری نماید.