شرکت Blue Box (تولید کننده انواع چیلر، روف تاپ پکیج و هواسازهای خاص)

www.blueboxcooling.com

کمپانی Blue Box از سال ۱۹۸۶ فعالیت خود را در زمینه تولید سیستم های تهویه مطبوع در شهر ونیز ایتالیا آغاز نموده و از سال ۲۰۱۰ به عضویت هلدینگ Swegon در آمده است و با داشتن بیش از ۱۷۰۰۰۰ دستگاه در حال کار و بالاترین استانداردهای تهویه مطبوع دنیا نظیر Eurovent و Green Building توانسته در صدر برترین فروش در اروپا دست یابد و به عنوان جدی ترین رقیب شرکت های معتبر امریکایی در این زمینه مطرح می باشد.

این شرکت تولیدکننده انواع چیلرهای تراکمی هواخنک، آب خنک، مینی چیلر از ظرفیت ۵ kW-2000 kW و همچنین انواع پکیج پشت بامی و هواساز با شرایط خاص می باشد. تنوع محصولات این شرکت بسیار بالا بوده و از ظرفیت ۵/۱ تا ۶۰۰ تن تبرید می باشد. محصولات این شرکت عموما دارای گرید A انرژی با بالاترین راندمان عملکرد و مورد تاًیید اتحادیه اروپا می باشد.

برخی از پروژه های انجام شده توسط این کمپانی عبارت است از:

ساختمان Mercedes Benz اشتوتگارت آلمان، ساختمان شرکت SIEMENS آلمان، ساختمان شرکت PORSCHE آلمان، ساختمان Rolex ژنو سوئیس، ساختمان شرکت YAMAHA بلونیا ایتالیا، ساختمان شرکت Volkswagen، ساختمان شرکت مخابراتی Voldafone دوسلدروف آلمان، استادیوم Stade de France پاریس فرانسه، کمپانی BMW مونیخ آلمان، هتل های زنجیره ای Atlantic، ساختمان Sony Ericsson استکهلم سوئد، بانک Toscan فلورانس ایتالیا، پروژه پدیده شاندیز (بزرگترین پروژه عمرانی ایران) و …